سامانه مرکب

درخواست تاکسی آنلاین مرکب

مزایای استفاده از مرکب

 • سادگی :

  مرکب یک راه سریع و راحت را پیش روی شما میگذارد تا سفر خود را انجام دهید. در هر کجا که هستید میتوانید درخواست خود را ثبت کرده تا نزدیک ترین خودرو در اختیار شما قرار گیرد . تیم برنامه نویسی ما تمام توان خود را به کار گرفته اند تا این فرایند به ساده ترین شکل صورت گیرد و همه مردم بتوانند بدون مشکل از مرکب استفاده کنند
 • مقرون به صرفه :

  مرکب با استفاده از متخصصانش تعرفه هایی را ایجاد کرده است که مسافران کمترین هزینه را متحمل شده و در عین حال رانندگان نیز سود مناسبی ببرند. به علاوه با در نظر گرفتن طرح های تشویقی هم برای مسافران و هم برای رانندگان تلاش خود را برای جلب رضایت شما ادامه میدهد.
 • کیفیت :

  اگر برایتان خودرویی تمیز و مجهز به سیستمهای گرمایشی و سرمایشی اهمیت دارد مرکب بهترین انتخاب برای شماست. مرکب با توجه به استانداردها سعی کرده است رانندگانی متشخص و محترم همراه با خودروهایی مناسب را برای ارائه سرویس بهتر به کاربران جذب نماید. همچنین امتیازدهی شما کاربران گرامی در پایان هر سفر از طریق اپلیکیشن، ما را در ارتقا کیفیت یاری خواهد کرد.
 • امنیت :

  در مرکب شما قبل از آمدن خودرو میتوانید شماره پلاك ان و مشخصات راننده اش را مشاهده نمایید. همچنین مسیر حرکتی شما ثبت شده و در دسترس خواهد بود.
 • قیمت مشخص و پرداخت آنلاین :

  پس از مشخص کردن مبدا و مقصدتان و قبل از درخواست خودرو میتوانید از هزینه سفرتان مطلع شوید و نیازی به بحث با راننده در این زمینه ندارید. همچنین مرکب این امکان را در اختیار شما میگذارد تا با افزایش اعتبار حساب کاربری خود، هزینه سفر خود را به صورت انلاین پرداخت کنید