مرکب

اولین و تنها سامانه هوشمند حمل و نقل بومی در منطقه آزاد اروند

مزایای استفاده از مرکب

 • سادگی :

  مَرکَب یک راه حل سریع و آسان برای سفرهای درون شهری است.در هر کجای منطقه آزاد اروند می توانید درخواست خود را ثبت کرده تا نزدیک ترین خودرو در اختیار شما قرار گیرد. تیم برنامه نویسی ما تمام توان خود را به کار گرفته اند تا این فرآیند به ساده ترین شکل صورت گیرد و همه مردم بتوانند بدون مشکل از مرکب استفاده کنند.
 • مقرون به صرفه :

  مرکب شرایطی را ایجاد کرده است که مسافران کمترین هزینه را متحمل شده و در عین حال رانندگان نیز سود مناسبی ببرند. به علاوه با در نظر گرفتن طرح های تشویقی هم برای مسافران و هم برای رانندگان تلاش خود را برای جلب رضایت همشهریان اروندی بکار بسته است.
 • کیفیت :

  اگر برایتان خودرویی تمیز و مجهز به سیستمهای گرمایشی و سرمایشی اهمیت دارد مرکب بهترین انتخاب برای شماست. مرکب با توجه به نظام نامه کیفیت خود سعی کرده رانندگانی متشخص و محترم همراه با خودروهایی مناسب را برای ارائه سرویس بهتر به کاربران جذب نماید. همچنین امتیازدهی شما کاربران گرامی در پایان هر سفر از طریق اپلیکیشن، ما را در ارتقا کیفیت یاری خواهد کرد.
 • امنیت :

  در مرکب شما قبل از آمدن خودرو میتوانید شماره پلاك ان و مشخصات راننده اش را مشاهده نمایید. همچنین مسیر حرکتی شما ثبت شده و در دسترس خواهد بود. ضمنا فرآیند جذب و گزینش رانندگان با دقت فراوان و با الزامات کیفی سرلوحه مرکب قرار دارد.
 • قیمت مشخص و پرداخت آنلاین :

  پس از مشخص کردن مبدا و مقصدتان و قبل از درخواست خودرو میتوانید از هزینه سفرتان مطلع شوید و نیازی به بحث با راننده در این زمینه ندارید. همچنین مرکب این امکان را در اختیار شما میگذارد تا با افزایش اعتبار حساب کاربری خود، هزینه سفر خود را به صورت انلاین پرداخت کنید.